Сайт вчителя англійської мови та керівника шкільного євроклубу Штих Оксани Іванівни
Мої досягнення
- Главная страница
- Анкета
- Нормативні документи
- Мої публікації
- Подготовка до ЗНО та ДПА
- Все для вивчення англійської
- Всеукраїнський конкурс "Класний керівник року"
- Видеоролик -візитка
- Презентацiя педагогiчного досвiду
- Виховні години
- Для батьків
- Поради вчителям
- Вчителям англійської мови
- Мої досягнення
- Фотогалерея
- Web 2. 0.
- eTwinning plus
- Корисні посилання
- Методичні матеріали
- Music
среда, 4 декабря 2024 г.
Online meeting between schools on eTwinning project "Magical Journey through Europe"
Сьогодні 04. 12 відбулась онлайн зустріч з учнями шкіл- партнерів по міжнародному освітньому проєкту eTwinning “Magical Journey through Europe”.
Цей проєкт, спрямований на надання учням інтерактивного та багатогранного досвіду дослідження європейського континенту. Завдяки використанню різноманітних технологічних інструментів і колаборативних методів, учні дізнаватимуться про географію, історію, культуру, економіку та повсякденне життя різних європейських країн.
Проєкт включає такі заходи, як віртуальні ігри, культурні обміни, творчі майстер-класи та інтерактивні вікторини, що сприяє глибшому розумінню та повазі до різноманітності Європи
Сьогодні учні розповідали про себе, про свої країни та школи.. Наша команда , представники євро клубу теж презентували нашу країну нашим партнерам. Діти спілкувались англійською мовою.
вторник, 26 ноября 2024 г.
«Розбудова лідерського потенціалу шкіл –інструменти та можливості Програми ЄС Еразмус+» - тренінг у м.Хуст
15.11 в Хустському ліцеї №3 відбувся тренінг для навчальних закладів громади
«Розбудова лідерського потенціалу шкіл –інструменти та можливості Програми ЄС Еразмус+» за участі Світлани Калашнікової, координатора НОП та амбасодорів програми eTwinning з різних регіонів України.
Дізналися про цікаві ресурси та проєкти eTwinning, отримали практичні навички створення проєктів на Європейській шкільній платформі (European School Education Platform (europa.eu) та пошуку партнерів для майбутньої співпраці.Як амбасадор програми eTwinning разом з іншими амбасадорами допомогала командам створити свої перші проєкти для подальшої роботи на платформі ESEP.
Також ми отримали багато корисних порад щодо розроблення стратегії розвитку навчального закладу, дізналися про ефективні моделі управління та спробували розробити в командах стратегію та визначити приорітетні цілі в своїх навчальних закладах. Учасники зіграли в гру сенсів, розроблену Вікторією Андрієвською для визначення особистісних та командних цінностей.
Координитор Національного Офісу Підтримки міжнародних освітніх програм, пані Світлана, ознайомила учасників з конкурсами програми Erasmus+ для шкіл щодо молодіжних обмінів та партнерства для шкіл. Вона наголосила на їх важливості для євроінтеграції України, адаптації системи освіти до європейських стандартів, адже саме такі програми допомагають налагодити міжкультурний діалог та відчуття “європейськості”, створюють спиятливі умови для розвитку ключових компетентностей навчання впродовж життя, сприяють особистісному та соціально-освітньому розвитку, активному громадянству і покращують перспективи працевлаштування.
В кінці тренінгу ми отримали сертифікати і масу нових знань, ідей та натхнення для реалізації власних проєктів.
понедельник, 11 ноября 2024 г.
Учні 4-5 класів беруть участь у міжнародному проєкті eTwinning « Використання ШІ: нова ера миру»- “Harnessing AI: a new era of peace”. В проекті беруть участь учні з 8 краін- Турція, Греція,Румунія, Туніс,Палестина,Італія,Польща,Україна.
Цей проєкт, щоб підвищити обізнаність учнів про зниження рівня насильства у шкільному середовищі. Ця ініціатива тісно пов’язана з новою епохою штучного інтелекту, тому планується інтегрувати цифрові інструменти в їхню діяльність. Протягом чотирьох місяців учні 4-5в класів братимуть участь у творчих, інтерактивних заняттях, використовуючи різні інструменти штучного інтелекту. Ці інструменти дозволять динамічно виражати послання миру та ненасильства. Кінцевим результатом стане колективна електронна книга та серія коротких анімацій і відео, створених учнями, які демонструватимуть їхню роботу та поширюватимуть послання миру та ненасильства серед ширшої аудиторії.
Була вже проведена перша онлайн зустріч вчителів. Зараз учні знайомляться друг з другом ,створюючи живі презентаціі про себе
вторник, 5 ноября 2024 г.
Зустріч на тему «Співпраця університетів і шкіл у міжнародних проєктах Програми ЄС Еразмус+ задля вдосконалення підготовки вчителів: eTwinning та CBHE» у м.Камянець-Подільський
1 листопада 2024 року у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася надзвичайно важлива зустріч на тему «Співпраця університетів і шкіл у міжнародних проєктах Програми ЄС Еразмус+ задля вдосконалення підготовки вчителів: eTwinning та CBHE», організована Національним Еразмус+ офісом в Україні та Національним офісом підтримки eTwinning NSO – Ukraine.
Під час заходу учасники обговорили актуальні виклики у підготовці вчителів, можливості, які надає Програма Еразмус+ для співпраці між університетами та школами, а також успішні приклади реалізації проєктів CBHE у сфері педагогічної освіти. Учасники взяли участь у сесіях, присвячених обміну ідеями для проєктів eTwinning+, роботі у групах над проєктною заявкою та підведенню підсумків, що дозволило створити міцний фундамент для подальших кроків у співпраці.
Навчальний візит до Португаліі
з 20 по 25 жовтня відбувся Study Visit: Португалія -Україна в рамках програми Youth Mobility &Partnerships for European Values.
Програма візиту була дуже насичена відвідуванням різних установ, навчальних закладів, муніципальних рад Португалії. Ми дізнались як освітні заклади беруть участь у програмі Еразмус+ та eTwinning і реалізовують проєкти з мобільності учнів. А ще познайомились з роботою неурядових організацій, які працюють з молоддю залучаючи їх до активного громадського життя, із системою освіти в Португалії, відвідали уроки, поспілкувались із учнями та вчителями.
Дуже вразили соціальні проєкти для молоді з особливими потребами, які реалізовують себе в суспільстві виготовляючи різні вироби та виконуючи замовлення.
Приємно було зустріти українських дітей, які з різних причин навчаються у Португалії: хтось втік від війни, але прагне повернутись в Україну, а хтось вже народився там, але всі вони продовжують підтримувати українську культуру та мову.
Важливим результатом візиту стало налагодження контактів із португальськими партнерами.
понедельник, 14 октября 2024 г.
Участь у міжнародному проєкті "We have a corner in every corner of the world"
Учні Харківського ліцея № 91 в цьому навчальному році беруть участь у міжнародному проєкті eTwinning "We have a home in every corner of the world".Цей проект спрямований на створення інклюзивного суспільства, яке сприяє мультикультуралізму та захищає права людини, а також на підвищення обізнаності громадськості у боротьбі зі зміною клімату. Проект спрямований на зміцнення міжгромадської солідарності шляхом посилення емпатії та взаєморозуміння між представниками різних культур. Водночас, підвищення обізнаності про екологічну відповідальність за допомогою заходів та тренінгів, які підкреслюють, що зміна клімату є глобальною проблемою, також знаходиться на передньому плані проекту.Учасники проєкту з 18 краін: Румунія,Греція, Італія,Сербія,Чехія,Словакія,Грузія,Македонія, Португалія,Турція,Хорватія,Латвія, Бельгія,Польща, Боснія та Герцоговина,Іспанія. Сьогодні учні зустрічались в онлайні.Для них була презентована платформа та презентували план роботи на жовтень-листопад
воскресенье, 13 февраля 2022 г.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)